REI Fund Logo

Nieruchomość jako inwestycja? Czytaj więcej na blogu
Loading...
Zarządzanie najmem 2018-04-11T12:54:46+00:00

Zarządzanie najmem

Dla kogo jest zarządzanie najmem?

Usługa zarządzania najmem skierowana jest do osób, które nie mają czasu, możliwości lub po prostu ochoty na bieżące zajmowanie się swoją nieruchomością. Powierzając mieszkanie możesz całkowicie zapomnieć o problemach związanych z najmem i cieszyć się dochodem z najmu, który nie będzie wiązać się z zaangażowaniem z Twojej strony.

Jakie czynności wykonujemy dla Ciebie jako zarządca?

Nasza firma jako zarządca Twojej nieruchomości zajmie się całym procesem od początku do końca. Przekazując nam mieszkanie do zarządzania po prostu oddajesz klucze i zapominasz o wszystkich problemach tradycyjnie związanych z najmem

Ikona Inteligentnego Domu
Krok pierwszy
Przygotowanie nieruchomości do wynajęcia – usunięcie usterek, wycena rynkowa czynszu, profesjonalne zdjęcia mieszkania, sprzątanie
Ikona domu z ludźmi
Krok drugi
Poszukiwanie najemcy: zamieszczanie ogłoszeń w portalach internetowych, prezentacje nieruchomości potencjalnym najemcom.
Ikona domu do wynajęcia
Krok trzeci
Wynajęcie mieszkania – weryfikacja najemców, podpisanie umowy najmu w imieniu właściciela, przekazanie lokalu protokołem zdawczo-odbiorczym, wydanie kluczy, spisanie liczników, cesje umów z dostawcami mediów.
Ikona domy z człowiekiem
Krok czwarty
Bieżące zarządzanie najmem – kontakt z najemcami, weryfikacje stanu technicznego nieruchomości w trakcie trwania umowy, wstępna windykacja należności, opłacanie mediów i należności do wspólnoty/spółdzielni.
Dom na papierze
Krok piąty
Rozwiązanie umowy, odbiór lokalu od najemcy którego umowa dobiegła końca, utrzymanie nieruchomości w okresie przerwy pomiędzy najmami
Dom z rabatem
Krok szósty
Reinwestowanie pieniędzy z najmu - wspieramy zarówno proces zakupu całych nieruchomości inwestycyjnych jak i umożliwiamy inwestowanie w nieruchomości osobom, które nie chcą lub nie mogą zaangażować od razu kilkuset tysięcy złotych. Zobacz jak to działa!
Zarządzanie najmem Zarządzanie najmem z gwarancją wpływów*
Weryfikacja najemców
Wynajęcie mieszkania – podpisanie umowy, protokołu zdawczo-odbiorczego
Usuwanie usterek
Przelewy do wspólnoty/spółdzielni i dostawców mediów
Wstępna windykacja należności
Rozliczanie kaucji
Gwarancja stałych wpływów do 10 lat!
*Usługa dostępna tylko dla wybranych nieruchomości

Ile to kosztuje?

0 zł
w okresach przerw pomiędzy najmami

Właściciel ponosi koszty zarządzania tylko i wyłącznie w okresie, kiedy jego mieszkanie jest wynajęte. Interes zarządcy i właściciela są w 100% spójne. Nasza firma zarabia tylko jeżeli Ty też zarabiasz. Dlatego dążymy do minimalizowania okresów pustostanów. Poszukiwania nowych najemców rozpoczynamy jeszcze przed wyprowadzeniem się wcześniejszych.

10 %
brutto wysokości czynszu najmu

Zarządzaniem najmem to koszt na poziomie 10% brutto od dochodu otrzymywanego przez Ciebie od najemcy.

Jeżeli chciałbyś oddać swoje mieszkanie w zarządzanie – skontaktuj się z nami

Napisz do nas