REI Fund Logo

Nieruchomość jako inwestycja? Czytaj więcej na blogu
Loading...
Najem długoterminowy 2018-04-11T11:56:45+00:00

NAJEM DŁUGOTERMINOWY
Z REIF

Najem Długoterminowy

Real Investment Fund wynajmuje i zarządza nieruchomościami na długoterminowych umowach najmu – od 3 do 10 lat, z prawem do dalszego podnajmu końcowym użytkownikom. To spółka wynajmuje od Ciebie Twoje mieszkanie i płaci Ci czynsz, biorąc na siebie wszelkie obowiązki i ryzyka związane z najmem. Dzięki temu dochód z Twoich nieruchomości nie wymaga z Twojej strony choćby najmniejszego zaangażowania – pozwala się Tobie cieszyć wolnym czasem.

KORZYŚCI Z NAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Stałość wpływów

Stałość wpływów
Najem długoterminowy to gwarancja stałych wpływów przez cały okres trwania umowy – nawet do 10 lat. Twoim najemcą staje się Real Estate Investment Fund. Niezależnie od tego czy nieruchomość jest wynajęta, szukamy właśnie nowych lokatorów do Twojego mieszkania, czy eksmitujemy niepłacącego dłużnika – Ty zawsze otrzymujesz czynsz na swoje konto. To oznacza stałość.

Brak problemów z najemcami

Brak problemów z najemcami
Całość relacji z Najemcami jest po naszej stronie. To REIF jest dla nich podmiotem wynajmującym i jedynym punktem kontaktu.
Załatwianie wszelkich formalności, rozliczeń i spraw technicznych jest po naszej stronie. Ty jako właściciel mieszkania nie musisz się martwić zapchanym zlewem, zalaniem sąsiada czy nie zapłaconym rachunkiem za prąd.

Bezpieczeństwo - sprawdzony partner

Bezpieczeństwo – sprawdzony partner
Działamy na rynku najmu już od 2010 roku. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte we współpracy z setkami najemców, którym przez ostatnie lata wynajmowaliśmy nieruchomości jest gwarancją bezpieczeństwa. Dodatkowym zabezpieczeniem dla Wynajmującego daje możliwość podpisania umowy w formie aktu notarialnego w wybranej kancelarii notarialnej.

Brak dodatkowych kosztów

Brak dodatkowych kosztów
Dzięki umowie z Real Estate Investment Fund nie musisz przejmować się wydatkami na remonty czy nowe meble. Z reguły przy zmianie lokatorów właściciele ponoszę koszty związane z odświeżeniem lokalu, drobnym remontem czy doposażeniem wynajmowanego mieszkania. Przy najmie długoterminowym ten problem znika całkowicie – całość kosztów i pracy związanych z tymi zadaniami bierze na siebie spółka. To do nas należy, rozliczenie uszkodzeń z najemcą, ocena stanu technicznego, zlecenie fachowcom wymaganych napraw i poniesienie nakładów na te prace.

 

Nasze realizacje

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Referencje

“Moją współpracę z REIF zaczęłam w sierpniu 2015 roku, kiedy to oddalam w jego ręce moje mieszkanie w Poznaniu. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem było, jak szybko udało nam się załatwić formalności, a także jego profesjonalne podejście do tematu. Przez cały okres umowy mam pewność, że moje mieszkanie jest w dobrych rękach. Taka forma podnajmu mieszkania to dla mnie najlepsza opcja.”

Agnieszka Kuźmicka

„Najem długoterminowy to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą poświęcać czasu swoim nieruchomościom. Wszystkie formalności, rozliczenia, usterki załatwiane są w moim imieniu przez firmę, której wynająłem mieszkanie – na 5 lat mam z tym spokój.”

Błażej Pasternak

“Wynajem nieruchomości to dla mnie dodatkowa inwestycja, na którą nie chciałem poświęcać zbyt wiele czasu. Dzięki 5 letniej umowie mam gwarancję czynszu i spokojną głowę: żadnych problemów  z usterkami, rozliczeniami po prostu co miesiąc czynsz na konto.”

Michał Schmidt

“Inwestowanie w nieruchomości z pomocą REIF jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Dla mnie najważniejszy jest niski poziom ryzyka związany z tą inwestycją – jako właściciel nieruchomości, dzięki długoletniej umowie najmu, mam gwarancje stałych wpływów. Polecam każdemu, kto chciałby kupić nieruchomość inwestycyjną i czerpać zyski z najmu nie poświęcając na to ani chwili swojego wolnego czasu.”

Aneta Kruger

“Inwestycja z REIF to najlepsza opcja dla ludzi którzy chcą bezpiecznie inwestować w nieruchomości minimalizując swoje zaangażowanie. Z mojej strony wystarczyły dwa podpisy – tylko tyle by cieszyć się pasywnym dochodem z inwestycji w mieszkanie na wynajem.”

Marcin Grochociński

FAQ | SPRAWDŹ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Napisz do nas