REI Fund Logo

Nieruchomość jako inwestycja? Czytaj więcej na blogu
Loading...
Inwestycje 2020-09-11T12:07:25+00:00

Inwestycje z gwarantowaną
stopą zwrotu do 8%

Inwestycje REIF

Inwestowanie w nieruchomości niesie ze sobą specyficzne ryzyka: usterki, niepłacący najemcy, przestoje w najmie przy zmianie lokatorów, etc. Wymagają również pewnego zaangażowania czasowego ze strony inwestora, w przeciwieństwie do np. inwestycji w papiery wartościowe.

Inwestując z Real Estate Investment Fund skutecznie eliminujesz te ryzyka i zmniejszasz do absolutnego minimum swoje zaangażowanie czasowe. Nasi inwestorzy kupują nieruchomości i wynajmują je Funduszowi na długoletnie umowy: nawet do 10 lat. W ten sposób z jednej strony ich inwestycja jest w pełni zabezpieczona prawem własności nieruchomości, z drugiej zaś mają zagwarantowany stały comiesięczny przychód i brak problemów związanych z najmem nieruchomości.

DLACZEGO INWESTOWAĆ Z REIF?

PASYWNY DOCHÓD

Pasywny dochód
Inwestycja z REIF daje możliwość cieszenia się pasywnym dochodem z zainwestowanego kapitału. Minimalizujemy zaangażowania inwestora zarówno w procesie zakupu jak i najmu!
Wynajęcie długoterminowe nieruchomości REIF daje maksymalną stopę zwrotu przy praktycznie zerowym zaangażowaniu czasu Inwestora. W praktyce całość zadań leżących po stronie Inwestora to podpisanie tego samego dnia dwóch umów: zakupu wybranej nieruchomości inwestycyjnej i wynajęcia jej REIF na ustalony okres 5,6 czy nawet 10 lat.

ŻADNYCH PROBLEMÓW Z NAJEMCAMI

Żadnych problemów z najemcami
Wszelkie usterki, zniszczenia, zgłoszenia zakłócania spokoju załatwiane są przez przedstawicieli lub podwykonawców REIF. To REIF jest podmiotem wynajmującym, który udostępnia swoje dane kontaktowe i załatwia z nimi wszelkie sprawy.

PEWNA, WYSOKA STOPA ZWROTU - DO 8%

Pewna, wysoka stopa zwrotu –  do 8%
Wynajęcie długookresowe nieruchomości REIF daje maksymalną stopę zwrotu przy praktycznie zerowym zaangażowaniu inwestora. Brak pustostanów, przerw na znalezienie nowych lokatorów. Brak ryzyka wynajmowania po coraz niższej stawce w wyniku obniżania się standardu lokalu.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE I DOŚWIADCZONY PARTNER

Sprawdzone rozwiązanie i doświadczony partner
Podobne systemy funkcjonują na bardziej rozwiniętych, zachodnioeuropejskich rynkach mieszkaniowych od wielu lat. Inwestorzy budujący portfolio nieruchomości od lat oddają swoje mieszkania w podnajem i nie angażują się osobiście w bieżące zarządzanie.

PROCES INWESTYCYJNY

Map Icon
ETAP 1
Wyszukanie mieszkania inwestycyjnego wycenionego poniżej wartości rynkowej i dającego satysfakcjonującą, z góry ustaloną z Inwestorem stopę zwrotu. Negocjacje ze sprzedającym, developerem, pośrednikiem w celu minimalizacji nakładów inwestycyjnych.
House Icon
ETAP 2
Zakup nieruchomości przez Inwestora - doradztwo i konsultacja przy zawarciu umowy zakupu. Kontakt z podmiotem sprzedającym, kancelarię notarialną, przygotowanie protokołów zdawczo - odbiorczych, etc.
Couch Icon
ETAP 3
Remont i aranżacja zakupionego mieszkania w celu maksymalizacji zysku z najmu Cały proces prowadzony jest przez naszych doświadczonych podwykonawców i nadzorowany przez architekta wnętrz dbającego o realizację zarówno pod kątem jakości wykonania jak i ograniczeń budżetu.
Keys Icon
ETAP 4
Wynajęcie na długi okres z gwarantowaną stopą zwrotu. Umowa najmu z REIF podpisywana jest na okres maksymalnie 10 lat. Umowa zawierana jest od razu po zakupie nieruchomości, zawiera ona jasno określoną stawkę miesięcznego czynszu najmu, wynikającą z uzgodnionej wcześniej oczekiwanej stopy zwrotu Inwestora.

Nasze realizacje

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider

Referencje

“Moją współpracę z REIF zaczęłam w sierpniu 2015 roku, kiedy to oddalam w jego ręce moje mieszkanie w Poznaniu. Pierwszym pozytywnym zaskoczeniem było, jak szybko udało nam się załatwić formalności, a także jego profesjonalne podejście do tematu. Przez cały okres umowy mam pewność, że moje mieszkanie jest w dobrych rękach. Taka forma podnajmu mieszkania to dla mnie najlepsza opcja.”

Agnieszka Kuźmicka

“Najem długoterminowy to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą poświęcać czasu swoim nieruchomościom. Wszystkie formalności, rozliczenia, usterki załatwiane są w moim imieniu przez firmę, której wynająłem mieszkanie – na 5 lat mam z tym spokój ”

Błażej Pasternak

“Wynajem nieruchomości to dla mnie dodatkowa inwestycja, na którą nie chciałem poświęcać zbyt wiele czasu. Dzięki 5 letniej umowie mam gwarancję czynszu i spokojną głowę: żadnych problemów  z usterkami, rozliczeniami po prostu co miesiąc czynsz na konto.”

Michał Schmidt

Inwestowanie w nieruchomości z pomocą REIF jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Dla mnie najważniejszy jest niski poziom ryzyka związany z tą inwestycją – jako właściciel nieruchomości, dzięki długoletniej umowie najmu, mam gwarancje stałych wpływów. Polecam każdemu, kto chciałby kupić nieruchomość inwestycyjną i czerpać zyski z najmu nie poświęcając na to ani chwili swojego wolnego czasu.

Aneta Kruger

“Inwestycja z REIF to najlepsza opcja dla ludzi którzy chcą bezpiecznie inwestować w nieruchomości minimalizując swoje zaangażowanie. Z mojej strony wystarczyły dwa podpisy – tylko tyle by cieszyć się pasywnym dochodem z inwestycji w mieszkanie na wynajem.”

Marcin Grochociński

FAQ | SPRAWDŹ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Napisz do nas