REI Fund Logo

Nieruchomość jako inwestycja? Czytaj więcej na blogu
Loading...
Szkolenia en 2017-07-30T21:08:42+00:00

POZNAJ NASZĄ
OFERTĘ SZKOLEŃ

Szkolenie i program mentoringowy

Podnajem nieruchomości

20-23 maja 2017

Zapisz się
Pobierz program

CZYM JEST PODNAJEM?

Podnajem to sposób na zarabianie na nieruchomościach bez konieczności ich zakupu. Umowa najmu dużej nieruchomości – np. całego piętra kamienicy lub dużego mieszkania w bloku,  zawarta na długi okres np. 10 lat dając możliwość wynajmowania dalej, stwarza cały szereg możliwości generowania dochodu m.in. przez wynajem krótkoterminowy, wynajem części nieruchomości – poszczególnych pokoi, etc. Dzięki temu nie posiadając własnej nieruchomości, środków czy zdolności kredytowej na zakup, możemy w łatwy i szybki sposób zacząć zarabiać na wynajmie – niejednokrotnie więcej niż gdybyśmy zdecydowali się na zakup mieszkania na własność!


DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?


Program Szkolenia i Mentoringu stworzony jest z myślą zarówno o ludziach, którzy:

Stawiają już pierwsze kroki w podnajmie i wynajmują pierwsze mieszkania

Planują inwestycje w nieruchomości ale chciałbyś spróbować najpierw czy jest to właściwy dla Ciebie biznes?

Chcą zacząć zarabiać na podnajmie pierwszego mieszkania i chcieliby skorzystać z wieloletniego doświadczenia praktyków wynajmujących nieruchomości setkami najemców?

PROGRAM PODNAJEM NIERUCHOMOŚCI SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

1

Szkolenie

Dwa dni szkoleniowe w trakcie których omawiane:

Pozyskiwanie mieszkań do podnajmu

KPI w podnajmie – jakie wyniki finansowe możesz uzyskać w podnajmie, czyli po prostu ile można na tym zarobić, ile i czy w ogóle trzeba inwestować własnych środków.

Umowa najmu z prawem do podnajmu

Remont i aranżacja mieszkania w podnajmie

Wynajęcie przygotowanego mieszkania końcowym najemcą

2

Mentoring

Dwa dni szkoleniowe w trakcie których omawiane:

3 miesięczny program mentoringowy w trakcie którego wykorzystujesz z naszym wsparciem wiedzę zdobytą na szkoleniu teoretycznym. Celem tego etapu jest pozyskanie pierwszego mieszkania z prawem do podnajmu.

W trakcie tego programu wspólnie przechodzimy całą ścieżkę od wyszukania nieruchomości spełniającej minimalne warunki brzegowe, przez negocjacje z właścicielem aż po podpisanie umowy długookresowej umowy najmu z prawem do podnajmu. W trakcie tego procesu dostajecie wsparcie merytoryczne zarówno podczas indywidualnych spotkań jak i rozmów telefonicznych, pozostajemy w stałym kontakcie mailowym. Przez każdy etap prowadzeni jesteście „za rękę”. Naszym wspólnym celem jest pozyskanie nieruchomości na której będziesz mógł przez kolejne lata zarabiać   wynajmując ją użytkownikom końcowym.

CO ZYSKUJESZ?

Gwarancja wynajęcia 1. Mieszkania z prawem do podnajmu lub zwrot pieniędzy!

Celem Programu w części szkoleniowej jest wyposażenie was w wiedzę i narzędzia niezbędne do rozpoczęcia biznesu opartego na podnajmie.  Dostajecie m.in. umowę najmu długookresowego z prawem do podnajmu, kalkulator rentowności podnajmu, pliki budżetowe do planowania remontu i bieżącej działalności, umowę najmu z najemcą końcowym, etc. Wszystkie te dokumenty i narzędzia omawiamy, tak żeby w przyszłości bez problemu się nimi posługiwać lub modyfikować je pod własne potrzeby.

Druga część – mentoringowa nastawiona jest w 100% na praktykę.

Cały proces zaplanowany jest tak, abyś wykorzystując wiedzę zdobytą na szkoleniu rozpoczął własny biznes oparty na podnajmie. Przy wsparciu mentora, który pozostaje do Twojej dyspozycji przez 3 miesiące bezpośrednio po szkoleniu znajdujesz mieszkanie, negocjujesz warunki najmu z właścicielem i podpisujesz umowę. Mentor może również służyć wsparciem w trakcie remontu, urządzania lokalu, przygotowania go do wynajęcia a nawet pozyskiwania pierwszych najemców.

W trakcie 3 miesięcznego okresu pozostajecie w kontakcie telefonicznym i mailowym,

możliwe są również spotkania osobiste 1 na 1.  Proces podzielony jest na 3 etapy, każdy rozpoczyna i kończy się spotkaniem lub wideokonferencją na którym podsumowywane są dotychczasowe wyniki i planowane kolejne kroki, które doprowadzić mają do wyznaczonego celu.

W trakcie procesu możesz wspólnie z Mentorem odwiedzić już „pracujące” mieszkania pozyskane do Podnajmu  –

na miejscu zweryfikować sposób przygotowania lokalu, standard wykończenia, aranżację wnętrza, etc.

Szczegółowy program i zakres zarówno szkolenia jak i mentoringu znajduje się w harmonogramie zamieszczonym poniżej.

Zapisz się

PODNAJEM NIERUCHOMOŚCI

POZNAJ MENTORÓW

Jan Kowalski / inwestor
Jan Kowalski / inwestor
Jan Kowalski / inwestor

PROMOCJA TYLKO DO 20.02.2017

Cena standardowa

6000 PLN

Cena promocyjna

5000 PLN

PODNAJEM NIERUCHOMOŚCI

ZAPISZ SIĘ

FAQ | SPRAWDŹ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Napisz do nas